Firma

FIRMA

Początki działalności firmy Halo Bus na rynku przewozów międzymiastowych sięgają roku 1997.

Lata doświadczenia sprawiły, iż standard naszych usług wciąż się podnosi a Ci, którzy obdarzyli już zaufaniem naszą firmę i nasz profesjonalizm, pozostają z nami od lat. Zaufanie i zadowolenie naszych klientów to doskonała rekomendacja. Zapraszamy do korzystania z naszych usług – gwarantujemy konkurencyjne ceny, komfort oraz zadowolenie.

Podróżując z nami zostaniecie Państwo profesjonalnie obsłużeni przez życzliwych i miłych kierowców, a w naszych placówkach przez wykwalifikowany, kompetentny personel biurowy, służący Państwu zawsze pomocą i radą

Dbając o swój wizerunek, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu bezpieczne i jak najlepsze warunki podróży, jednakże w przypadku zaistnienia jakiś niedociągnięć, prosimy o kierowanie uwag, celem ich jak najszybszej eliminacji.

Dzięki długiemu działaniu na rynku przewozów , nasze usługi cieszą się niesłabnącą popularnością wśród podróżnych, a poprzez ciągły rozwój firmy oraz wprowadzaniu promocji staramy się pozyskiwać ciągle nową rzeszę Klientów.

Jesteśmy bardzo elastyczni pod względem potrzeb naszych Klientów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem. Dołożymy wszelkich starań aby Państwo byli zadowoleni z naszych usług i z przyjemnością polecali nas swoim znajomym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w tym także z dostępnych PROMOCJI.!

Życzymy przyjemnej podróży.
Zespół Halo Bus

OFERTA

Oprócz regularnych linii nasza firma oferuje Państwu również wynajem autokarów na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne wraz z obsługą wykwalifikowanych kierowców.

Współpracujemy z biurami podróży, szkołami, różnorodnymi organizacjami, firmami państwowymi oraz prywatnymi, organizatorami wszelkiego rodzaju imprez a także z osobami fizycznymi.

Posiadamy własne zaplecze techniczne, co w znacznym stopniu usprawnia realizację Państwa zleceń.

Nasi kierowcy znani są z wysokiej kultury osobistej i doskonałej znajomości każdej trasy. Do każdego wyjazdu zostanie wydelegowana właściwa liczba kierowców w zależności od potrzeb.
Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe i luksusowe autokary:

20-osobowe
23-osobowe
30-osobowe
47-osobowe
50-osobowe

Dla stałych klientów, regularnie korzystających z usług firmy „Halo Bus” przewiduje się możliwość negocjacji proponowanych cen.

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajęciem busa zapraszamy do zakładki kontakt gdzie znajdą Państwo stosowny formularz zgłoszeniowy.

Za Każdą usługę na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

Zapraszamy do galerii w celu obejrzenia naszych busów.